Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

26.03.2018

У Лаврі відбувся концерт, присвячений Великому посту

З благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських відбувся концерт «Чорні ризи», присвячений Великому посту. Концерт відбувся за підтримки благодійного фонду Бумбураса, Київського товариства греків імені Костянтина Іпсіланті і був приурочений до святкування Дня незалежності Греції.

На концерті були присутні ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр і заступник глави дипломатичної місії Греції в Україні Олександр Будурас. Священноначалля Лаври представляв благочинний Святої Печерської обителі архімандрит Антоній. Духівником хору є уставщик монастиря архімандрит Полікарп, який також був присутній на виступі своїх духовних чад.

Під час концерту виступив дитячий хор Києво-Печерської Лаври під керівництвом художнього керівника та диригента Тетяни Войцеховської. Концерт був присвячений православному монашеству. Художній колектив виконав великопісні богослужбові піснеспіви. Під час виступу співали також учасники хору Київських духовних шкіл під управлінням архімандрита Романа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

відео концерт дитячий хор Греція

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: