Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

27.09.2017

Митрополит Павел зустрівся з насельниками грецького монастиря

1 В рамках паломницької поїздки по святинях України насельники метеорського монастиря преподобного Варлаама, який знаходиться в Греції, нанесли візит Намісникові Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу.

Монахи передали вітання від ігумена монастиря, який за станом здоров’я не зміг звершити паломництво, але просив сказати, що молитви про Україну та Українську Православну Церкву невпинно підносяться в древніх метеорських монастирях.

«Тисячі паломників з України щорічно відвідують нашу обитель, — сказав один з гостей, — і нам завжди була цікава історія України, ми хотіли відвідати святі місця, і ось тепер маємо таку можливість. Ми давно мріяли поклонитися святиням Києво-Печерської Лаври, просто побути в такому важливому для всього православного світу монастирі, помолитися біля мощей святих угодників, які своїми нетлінними мощами почивають в Лаврських печерах. Та духовний зв’язок, який об’єднує наш монастир і Києво-Печерську Лавру, сходить до єдиної монашеської традиції Гори Афон, і ми віримо, що вона ніколи не припиниться».

В дар насельники монастиря преподобного Варлаама піднесли владиці Павлу ладан ручної роботи. У слові-відповіді митрополит Павел подякував дорогим гостям за такі теплі слова і за подарунок, розповів про історію виникнення монашества на Русі, про заснування Києво-Печерської Лаври і про ті святині, які в Печерському монастирі знаходяться. Також митрополит Павел передав ігумену монастиря преподобного Варлаама ікону всіх преподобних Печерських, а всім гостям підніс пам’ятні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Афон Греція

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: