Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

19.12.2020

В Лаврі привітали дитячий хор

004

На честь свята Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця, благочинний Києво-Печерської Лаври архімандрит Іларіон привітав дитячий хор нашої святої обителі зі святом. Після звершення Літургії в храмі на честь ікони «Всіх скорботних Радість» всім дітям були вручені солодкі подарунки.

«Як радісно, що в нашій обителі є такий чудовий хор, – звернувся отець Іларіон до юних талантів і їх батьків. – Діти вже протягом багатьох років своїм співом в чистоті своїх сердець славлять Господа нашого Іісуса Христа. За Його заповіддю ми теж повинні бути такими ж лагідними, незлобивими, як діти. Нам також важливо вірити в чудеса, що все в житті можливо, якщо є віра, любов і добрі справи, які творив Святитель Миколай. Дякую матушці Тетяні за прекрасний спів, духівнику хору архімандриту Полікарпу за спільні молитви, вітаю всіх причасників з прийняттям пречистих Христових Таїн. Зі святом!»

На завершення привітання діти виконали духовні піснеспіви та пісні, присвячені Святителю Миколаю.

Дитячий хор під керівництвом матушки Тетяни Войцеховської був створений з благословення Намісника обителі митрополита Павла і традиційно співає за богослужінням на святкових богослужіннях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

свт.Миколай дитячий хор

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: