Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

23.12.2017

Діти продовжують отримувати святкові подарунки з Лаври «від Святого Миколая»

002Для братії соціального відділу дні, що передували святу Святителя Миколая, і саме свято завжди наповнені радісними зустрічами з дітьми, врученням подарунків, поздоровленнями своїх підопічних. На честь Дня Святителя Миколая в дитячому закладі побували дорогі гості. Вихованці школи-дитячого садка «Родзинка» в місті Києві приймали у себе заступника начальника відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври ієромонаха Гліба, ієродиякона Філарета, а також просто волонтерів-добровольців, що бажали відвідати дітвору з гостинцями.

Кілька сотень вихованців школи-дитсадка отримали набори солодощів та ялинкові іграшки. Вистачило всім! Діти з цікавістю вислухали розповідь про Святителя Миколая, щиро раділи подарункам, декламували вірші, виконували пісні та довго не відпускали дорогих гостей.

За словами ієромонаха Гліба, спілкування з дітьми — це завжди непідробна радість, адже вони щирі і безпосередні, вірять в чудо і чисті в своїх помислах. Ієромонах Гліб, вітаючи зі святом дітей, побажав їм: «… завжди залишатися такими ж добрими і чуйними, слухати старших і пам’ятати, що Бог любить і завжди піклується про них».

Також з подарунками «від Святого Миколая» інші дитячі установи відвідав начальник відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври ієромонах Лукіан.

Але не тільки в ході запланованих візитів дітлахам дістаються увага лаврських насельників, солодощі та іграшки. В соціальний відділ обителі часто приходять дорослі з дітьми. Це і бабусі, які виховують онуків-сиріт, і багатодітні або самотні мами, сім’ї вимушених переселенців — всіх життєвих історій не описати. Приємно було братії соцвідділу саме в ці святкові дні бачити радісні широко розкриті очі малечі, яким від Святого Миколая дісталися цукерки, м’які іграшки та інші «джерела радості» в дитячому розумінні.

Братія соціального відділу вдячні всім, хто брав участь в акції, жертвуючи подарунки і солодощі для їх подальшої передачі дітям, нагадують про те, що триває прийом подарунків до Різдва Христового для дітей-сиріт. Також для підопічних відділу можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: