Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

19.12.2017

Cоцвідділ Лаври привітал багатодітні сім’ї з Днем Святого Миколая

0021

Напередодні і в сам день особливого вшанування Святого Миколая, Чудотворця за традицією братія соціального відділу поздоровляє саме дітей. Ієродиякон Філарет в цьому році також відвідав багатодітні сім’ї, які проживають в Київській області, серед яких є і вимушені переселенці. Дітлахам дісталися солодощі, іграшки, також канцелярське приладдя та необхідний одяг — від зустрічі з братією і отримання подарунків було приємно всім, навіть новонароджені немовлята починали посміхатися і виявляти радість.

Подарунки також дісталися людям похилого віку, яких зустрів отець Філарет по дорозі, відвідуючи підопічні багатодітні сім’ї. Ті, кому вручили солодкі подарункові набори, також раділи як діти, всім було дуже приємно як дарувати, так і одержувати в цей день підношення «від Святого Миколая».

Не забув отець Філарет і його давнього знайомого з інвалідністю. Він завжди з великою радістю зустрічає гостей, намагається пригостити тим, що Бог послав, з вдячністю приймає від братії гостинці з Лаври.

Братія соціального відділу дякує всім, хто брав участь в акції, жертвуючи подарунки і солодощі для їх подальшої передачі дітям. Всім небайдужим бажаємо всіх благ від Господа, щоб завжди було і бажання, і необхідні речі, які можна дарувати і ділитися ними з ближніми.

Відділ соціального служіння Києво-Печерської Лаври також нагадує про те, що продовжує прийом подарунків до Різдва Христового для дітей-сиріт. Також для підопічних відділу можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти благодійність свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: