Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

20.12.2021

Братія соцвідділу привітали дітлахів із Днем Св. Миколая

009

Свій візит до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Києва братія відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври на чолі з ієромонахом Лукіаном приурочили до святкування Дня Святого Миколая Чудотворця. Дітей привітали зі святом, розповіли про житіє та про те, як Святий Миколай таємно допомагав тим, хто перебував у скрутному становищі. Діти та керівництво центру поспілкувалися з гостями, подякували за подарунки: з Лаври їм привезли солодощі, соки, іграшки та ікону Святителя Миколая.

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати одяг та взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію та все те, що може знадобитися людям у непростих життєвих обставинах.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику за домофоном: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: