Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

20.12.2018

Дітей з особливими потребами братія Лаври привітали з Днем Св. Миколая

002

Святий Миколай Чудотворець, як відомо з його житія, служачи Христу — служив людям. Він проявляв справи милосердя до тих, хто знаходився в складних ситуаціях, приносив справжню радість тим, хто її довго чекав.

І саме в той день, коли особливо шанується Святий угодник Миколай, в усьому православному світі увійшло в благочестиву традицію вітати дітлахів і дарувати їм солодощі, подарунки, іграшки. Напевно, в кожній родині малюки з нетерпінням очікують цього свята. Тому братія Відділу соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відвідали дітей з особливими потребами в Територіальному центрі соціального обслуговування Шевченківського р-ну м. Києва.

З величезним задоволенням і розчуленням архімандрит Гліб дивився святковий концерт, де виступали як діти, так і дорослі. Батьки, представники адміністрації та гості з Лаври аплодували талановитим виконавцям, і всі без винятку юні обдарування отримали лаврські набори солодощів.

Також дітлахи показали архімандриту Глібу поробки, які на заняттях в центрі були зроблені умілими ручками, а також провели екскурсію по кабінетах і аудиторіях.

Браття і сестри! Нагадуємо, що ви можете до Різдва Христового підготувати подарунки, солодощі, іграшки, канцелярські товари, одяг і взуття — все це братія передадуть дітям-сиротам, які перебувають в дитячих установах, дітям з багатодітних сімей, дітям з обмеженими фізичними можливостями.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київ свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: