Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

18.12.2018

Напередодні дня Св. Миколая братія соцвідділу вручили дітям подарунки

012До свята Святителя Миколая Чудотворця братія соціального відділу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відвідали сім’ї з дітьми в Макарівському районі Київської області. Таким гостям всі були раді. Ієромонаха Макарія тепло приймали багатодітні сім`ї, дітям дісталися подарунки (цукерки, солодощі) і іграшки.

Також сім’ї з дітьми і постійні підопічні (це малозабезпечені, з проблемами здоров’я, самотні і літні) отримали до свята продуктові набори, одяг на зиму. Продовжуючи розпочату традицію, в один з храмів району батюшка привіз теплі речі, а парафіяни і жителі населеного пункту могли вибрати для себе теплий одяг.

112018Браття і сестри! Наближаються свята, коли саме дітям приділяється особлива увага. Нагадуємо, що ви можете до Дня Святого Миколая та до Різдва Христового підготувати подарунки, солодощі, іграшки, канцелярські товари, одяг і взуття — все це братія передадуть дітям-сиротам, які перебувають в дитячих установах, дітям з багатодітних сімей, дітям з обмеженими фізичними можливостями.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: