Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

27.02.2022

Неділя про Страшний Суд

002

У передостанній недільний день, підготовчий до Великого посту, Свята Церква нагадує всім про неминучий та всезагальний останній Страшний Суд Христовий. У євангельському читанні цього дня Господь закликає нас бути милосердними до ближніх, якщо хочемо, щоб Праведний Суддя і нас помилував за Своїм невимовним милосердям.

Недільні богослужіння у лаврському храмі прп. Агапіта Печерського очолив Намісник Києво-Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні архієпископа Бучанського Пантелеімона, братії та гостей монастиря у священному сані.

Після читання євангельського зачала Намісник Лаври звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

«Немає жодних сумнівів, дорогі браття і сестри, що під час Другого Славного Пришестя Христового ми всі воскреснемо, — сказав владика Павел. — Ми покликані бути милосердними і створювати собі скарби на Небі, надаючи милість ближнім. Всі лиха трапляються від наших гріхів, і самі можемо щось змінити через любов до ближнього, шанування батьків, виховання дітей у страху Божому. Віруючі повинні показувати плоди любові своєї до Бога.

Будемо просити і благати Його про милосердя, бо сказано: “Просіть, і дасться вам” (Мф. 7:7). Господь і Його святі чекають на нас, щоб допомогти. Ми не повинні зневірятися, але мати надію на Його людинолюбство. І не тільки, коли нам важко, будемо звертатися до Нього, але й коли все добре, щоб дякувати Йому за всі милості. Хай буде Господу слава за все на віки віків!»

Під час сугубої ектенії підносилися молитви за мир і тишу в Україні, а також за милість Божу та терпіння для тих, хто змушений залишити свої будинки.

Після закінчення Літургії митрополит Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, привітав усіх з недільным днем, причасників — з прийняттям Животворячих Таїн Христових і прикликав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: