Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

29.11.2020

Намісник Лаври очолив богослужіння в Зимно

001У Неділю 25-ту після П’ятидесятниці глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив богослужіння в Успенському Святогірському ставропігійному жіночому монастирі. Напередодні ввечері Намісник Києво-Печерської Лаври звершив всенічне бдіння в Успенському соборі Зимненської обителі, а в сам день свята – Божественну Літургію разом з митрополитом Володимир-Волинським і Ковельським Володимиром. Архіпастирям співслужили братія Печерської обителі в священному сані, духовенство Києва та Волинської області.

Після читання Євангелія владика Намісник звернувся до пастви з проповіддю, в якій пояснив притчу Господню про милосердного самарянина. «І зараз багато з нас не знає, хто наш ближній, – зазначив митрополит Павел. – А ближній – це будь-яка людина, адже всі ми носимо на собі образ Божий. У Господа немає своїх і чужих. Господь посилає нам тих людей, з якими ми наближаємося до досконалості. Хто має віру – той уже послідовник Христа. Ми не повинні думати про те, кому творити милостиню, адже Сам Господь дає нам блага незаслужено, так як часто ми просто не вміємо дякувати. Необхідно постійно і невпинно дякувати Богу і якомога частіше творити милостиню!»

Під час Літургії підносилися сугубі молитви про припинення «згубної пошесті» та дарування Божої допомоги лікарям.

Після закінчення богослужіння владика Павел подякував правлячому архієрею Володимир-Волинської єпархії УПЦ митрополиту Володимиру за молитви і гостинність, архіпастирям і священнослужителям, що співслужили, за молитви, а також привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн. Особливі слова привітання були адресовані сестрам обителі на чолі з ігуменею Стефаною. На завершення всім було преподано архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя монастирі

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: