Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

24.02.2019

Неділя про блудного сина

021У підготовчу Неділю до Великого посту про блудного сина богослужіння в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі очолив Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Напередодні ввечері владика Павел у співслужінні голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополита Луганського і Алчевського Митрофана, архієпископа Бучанського Пантелеімона, а також братії Святої Печерської обителі в священному сані звершив недільне всенічне бдіння у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

У сам недільний день владика Намісник очолив Божественну Літургію в тому ж храмі.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до пастви зі словом проповіді, в якому розповів про пропоновану в це день Святою Православною Церквою притчу про блудного сина, після чого продовжив: «Таким чином Господь готує нас до прийдешнього посту і через цю притчу нагадує, що Його всепрощення немає меж, головне, щоб ми самі готові були відмовитися від своїх гріхів, усвідомити всю згубність пристрастей, покаятися в тих гріхах, які ми робили. Господь ніколи і ні від кого не відвертається, але як Всемилостивий Отець приймає покаяння кожного з нас. Всі ми, подібно до блудного сина, грішимо, але всі ми маємо можливість повернутися до отчого дому через зміну способу життя, і Господь неодмінно прийме і нас, як чадолюбивий батько прийняв свого блудного сина. Нехай Господь зміцнить усіх нас в цьому прагненні змінити своє життя на краще, дарує нам щире покаяння, щоб усім нам стати спадкоємцями вічних благ у Царстві Небесному!»

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії митрополит Павел подякував духовенству, які співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Животворящих Тіла і Крові Христових, побажавши, щоб вони «послужили всім нам в добре здоров’я і вічне спасіння», після чого призвав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: