Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

22.08.2021

Неділя 9-та після П’ятидесятниці. Пам’ять ап. Матфія

011

У дев’ятий недільний день після великого свята Зішестя Святого Духа на апостолів богослужіння в Києво-Печерській Лаврі очолив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Під час Божественної Літургії на площі перед Успенським собором Предстоятелю УПЦ співслужили Намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Васильківський Миколай, єпископ Бородянський Марк, братія і гості монастиря в священному сані.

Напередодні ввечері всенічне бдіння було звершено у Великій церкві.

Після читання Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до пастви з архіпастирським словом з поясненням євангельського зачала, продовживши: «Богу кориться все єство. Тому Господь наш Іісус Христос зробив так, що вода Його утримувала і Він йшов по ній як по суші.

Ми в житті пливемо по житейському морю, яке завжди хвилюється великими хвилями. Але ми повинні боятися не їх, а Бога, у Котрого є влада над усім творінням. Якщо людина боїться тільки Бога, то вона стає носієм благодаті Божої, вона може вмістити в себе Божу силу, яка укріплює і освячує людину і робить її гідною життя вічного у Царстві Небесному».

Під час богослужіння підносилися сугубі прохання і молитва, що читається «під час згубної пошесті».

По завершенні Літургії Предстоятель УПЦ подякував архієреям і духовенству, що співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн і преподав усім Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя Успенська площа

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: