Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

06.09.2020

Неділя 13-та після П’ятидесятниці, пам’ять священомученика Євтихія

001Тринадцятого недільного дня після свята Святої Трійці Божественну Літургію на площі перед Великою церквою звершив Священноархімандрит Святої Печерської обителі, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, єпископа Бородянського Марка, а також братії Лаври у священному сані.

Напередодні ввечері Намісник Лаври митрополит Павел у співслужінні братії і гостей Лаври очолив недільне всенічне бдіння в Успенському соборі.

Після читання Євангелія на Літургії Первосвятитель звернувся до віруючих з проповіддю, в якій розповів про зміст сьогоднішнього зачала, продовживши: «Живучи в Церкві, ми повинні намагатися приносити плоди. Коли їх приносити? Для кожної людини є свій час, свій сезон для того, щоб принести ці плоди. Якщо образили – проявити довготерпіння, проявити милосердя і так далі. Якщо ми в цьому земному житті терпимо один одного, то ми приносимо ті благі плоди, які хоче бачити Господь від кожної людини.

Нехай Господь допомагає нам, дорогі браття і сестри, щоб ми жили в Церкві і намагалися приносити ці плоди. Це непросто, але так необхідно для людини. Той, хто примушує себе мати любов, бути терплячим, милосердним, берегти чистоту віри, та людина відкриває свою душу для Божественної благодаті, і ця благодать приносить мир, радість і любов, яку люди шукають, але можуть знайти тільки з Богом.

Нехай Господь благословить усіх нас і допоможе нам жити з Богом, щоб ми в майбутньому віці удостоїлися тієї честі, якої удостоїлися всі святі!»

Під час Літургії підносилися сугубі прохання і молитва, що читається «під час згубної пошесті».

Після закінчення Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував архіпастирям і братії, що співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, після чого прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Предстоятель Неділя Успенська площа

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: