Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

10.04.2016

Неділя 4-та Великого посту: «На пості і молитві утворилося вчення нашої віри …»

Кожен недільний день Великого поста присвячений спогаду про якогось святого або події із історії Церкви. Четверта Неділя присвячена пам’яті преподобного Іоанна Лествичника, який в своєму труді «Лествиця» залишив вчення про духовне вдосконалення – сходах, що з’єднуть Небо і землю.

Точної дати народження і смерті преподобного не збереглося, роки життя визначаються неточно, вважається, що жив він у другій половині VI – початку VII століття. Народився він в столиці Візантійської імперії Константинополі.

Ієромонах Феодор на ранній Літургії в Хрестовоздвиженському храмі Успенської Києво-Печерської Лаври нагадав, що путь духовного сходження можна звершити тільки через віру, «без якої людина не має спасіння», як розповідалося в Євангелії цього дня в історії про зцілення бесноватого.

Пізню Божественну Літургію в храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських звершив Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України у співслужінні Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, ректора КДАіС митрополита Бориспільського та Броварського Антонія, архієпископа Макарівського Іларія, єпископа Ірпінського Климента братії і гостей обителі в священному сані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя хіротонія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: