Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

27.11.2022

Неділя 24-та після П’ятидесятниці. Пам’ять апостола Филипа (I)

009Богослужіння недільного дня у Києво-Печерській Лаврі напередодні Різдвяного посту очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. У храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських з Трапезною палатою Священноархімандриту Києво-Печерської обителі під час всенічного бдіння співслужили голова Синодальної комісії УПЦ у справах монастирів митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія та гості монастиря на чолі з нареченим архімандритом Іоанном (Терновецьким). Братську всенічну звершили у Хрестовоздвиженському храмі.

У сам день свята під час Божественної Літургії була звершена архієрейська хіротонія ставленика у єпископа Ізюмського і Куп’янського.

«Господь вчить, що ближній — це кожна людина, яка потребує нашої допомоги, — після читання Євангелія звернувся до пастви Блаженніший Митрополит Онуфрій. — Людина, яка творить добро заради Бога всім людям, незважаючи на їх колір шкіри, соціальне становище, віросповідання, уподібнюється Небесному Отцю, Який посилає свого часу дощі на землю, наказує сонцю світити над усіма.

Нехай Господь допоможе нам, браття і сестри, намагатися творити добро навіть тим, хто робить нам зло, тому що таким чином воно перемагається і добро погашає зло. Тоді благодать Святого Духа введе нас у обителі життя вічного на Небі у Христі Іісусі Господі нашому!».

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні будинки.

За богослужінням були звершені ієрейська та дияконська хіротонії.

Після закінчення Божественної Літургії Блаженніший Владика Онуфрій привітав архієреїв, братію, що співслужили, і всіх віруючих з недільным днем, причасників — з прийняттям Тіла і Крові Христових, після чого було зачитане слово на вручення архієрейського жезла, і новорукопокладений єпископ Ізюмський і Куп’янський Іоанн преподав перше архієрейське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя хіротонія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: