Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

07.03.2021

«…На тому, хто творить добро, почиває Боже благословення»

001У передостанній недільний день, підготовчий до Великого посту, Свята Церква нагадує всім про неминучий і загальний останній Страшний Суд Христовий. В євангельському читанні цього дня Господь закликає нас бути милосердними до ближніх, якщо хочемо, щоб Праведний Суддя і нас помилував по Своєму невимовному милосердю.

Божественну Літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Під час богослужіння Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили митрополити: Вишгородський і Чорнобильський Павел, Бориспільський і Броварський Антоній; архієпископ Бучанський Пантелеімон; єпископи Баришівський Віктор, Білогородський Сильвестр, Ірпінський Лавр, Бородянський Марк; братія і гості обителі в священному сані.

У вівтарі також молився митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон.

Після читання євангельського зачала про Страшний Суд Блаженніший Владика нагадав про головні заповіді любові до Бога і до ближніх, після чого продовжив: «Церква в цей період готує нас до часу Святого Великого посту, і в цю неділю вона нагадує нам про Страшний Суд. Нехай Господь допоможе під час Святого і Великого посту, щоб ми, дорогі браття і сестри, в міру своїх сил утримували себе від скоромної їжі, від злих справ, слів і помислів, щоб привчали себе молитися, творити добрі справи. Це те, що виправдовує людину перед Богом на Страшному Суді. Живучи за заповідями Божими, коли людина творить добро, то Боже благословення почиває на ній ще під час земного життя. Це допомагає долати труднощі життя і здобувати вічне спасіння в Ісусі Христі Господі нашому!»

За богослужінням Митрополит Онуфрій звершив священицьку та дияконську хіротонії.

Після Літургії Предстоятель УПЦ побажав усім гідно підготуватися до зустрічі Великого посту і прикликав на всіх віруючих архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя хіротонія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: