Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

15.09.2019

Митрополит Павел служив в храмі Свт. Миколая в Хамовниках

002У 13-ту Неділю після П’ятидесятниці під час паломницької поїздки до святинь міста Москви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію. З благословення Первосвятителя Руської Православної Церкви Святішого Патріарха Кирила Намісник Києво-Печерської Лаври у співслужінні місцевих священнослужителів очолив богослужіння в храмі Святителя Миколая, що в Хамовниках.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії владика Павел передав подяку Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу і настоятелю єпископу Павлово-Посадському Фомі за можливість звершити Літургію в древньому храмі, а також подякував священикам, які співслужили, півчим і всім, хто зібрався в цей день в храмі, за молитви.

«У храмі, в цьому Божому домі, звершується спілкування в любові дітей з Отцем Небесним, — звернувся митрополит Павел до парафіян. — У людини все земне можна відняти, але любов у людини ніхто не може забрати. Яскравим підтвердженням цього є приклад святого житія двох угодників Божих, пам’ять яких сьогодні звершується. Через житіє преподобних Петра і Февронії ми бачимо, що Господь зміцнює в подружньому житті і не залишає чернецтво. Тому, дорогі браття і сестри, зберігайте сімейні відносини, які Бог дарував вам, а монахи — дякуйте за все Богу. Хай допоможе кожному з нас благодать Святого Духа, і ми всі сподобимося стати спадкоємцями Царства Небесного!»

На закінчення Намісник Лаври привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, іменинників — з днем небесного покровителя і призвав на всіх, хто молився за богослужінням, Боже благословення.

Використана фотографія храму, яка розміщена в інтернет-виданні «Правсвіт»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: