Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

16.09.2017

Митрополит Павел молився в Магдалі

photo_2017-09-16_09-45-26У суботній день перед Неділею 17-ю після П’ятидесятниці Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в храмі святої рівноапостольної Марії Магдалини в місті Магдала на подвір’ї Горненського монастиря Руської Духовної Місії в Єрусалимі. Відповідно до Священного Передання Святої Православної Церкви саме на цьому місці Господь вигнав з Марії Магдалини сім бісів (див. Мк. 16:9).

Під час богослужіння була вознесена молитва за мир в Україні, а паломники причащались Святих Христових Таїн.

Після закінчення Літургії митрополит Павел звернувся до віруючих зі словом повчання, звернувши увагу на наступне: «…на цьому місці завжди присутня благодать Господня. Дві тисячі років тому Господь покликав Своїх учнів, і сьогодні маємо можливість перебувати в тих святих місцях, де це відбулося. Ми знаємо, що Христос Воскрес, в цьому для нас немає жодного сумніву. У ці дні перебування на Святій Землі Пасха з нами скрізь і всюди. І ми відчуваємо цю Пасху в нашій душі, яка радіє від того, що може стикнутися з цими великими святинями. А молитви святій рівноапостольній Марії Магдалині, яку ми тільки що особливо вшанували, ця радість — нехай будуть безперервно з усіма нами».

Завтра, в недільний день, митрополит Павел звершить Божественну Літургію на Гробі Господньому, на тому місці, де відбулося Воскресіння Христове.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: