Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

29.02.2020

Митрополит Павел супроводжує Предстоятеля УПЦ в Чорногорії

003В рамках паломницької поїздки Предстоятеля Української Православної Церкви в Чорногорію Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел разом з офіційною делегацією УПЦ супроводжує Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

28 лютого відбулася прес-конференція Предстоятеля Української Православної Церкви в столиці Чорногорії місті Подгориці, на якій був присутній серед інших і Намісник Святої Печерської обителі митрополит Павел.

Під час свого виступу Блаженніший Митрополит Онуфрій зробив акцент на наступному: «Останнім часом події в Україні та Чорногорії знаходяться в епіцентрі уваги всього Православного світу. Ми прекрасно розуміємо ситуацію, в якій знаходиться ваша Свята Церква, тому що щось подібне переживала і частково продовжує переживати і наша Церква. У церковній історії бували як часи спокійного розвитку, так і часи мучеництва і сповідництва. Однак Господь завжди перебував зі Своїм народом і ніколи не залишав Свою Церкву. Впевнені, що не залишить Господь Свою Церкву і тепер і допоможе в випробуваннях і в Чорногорії, і у нас в Україні».

Також в цей день делегація УПЦ відвідала один з духовних центрів Сербської Православної Церкви Цетинський монастир, де покояться святі мощі святителя Петра Цетинського.

Нагадуємо, що завтра, в день пам’яті преподобного Симеона Мироточивого, батька святого Сави Сербського, Блаженніший Митрополит Онуфрій у співслужінні ієрархів Української та Сербської Православних Церков очолить Божественну Літургію в кафедральному соборі Воскресіння Христового в Подгориці. Після закінчення Літургії відбудеться хресний хід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: