Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

18.07.2016

Намісник Лаври вшанував пам’ять преподобного Сергія Радонезького

У день, коли вся повнота Православної Церкви відзначає пам’ять одного з найбільш шанованих святих — преподобного Сергія, Намісник Святої Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел співслужив Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу в Троїцькому соборі Свято-Троїцької Сергієвої Лаври. Також Його Святійшеству співслужили Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, архієреї Руської Православної Церкви, братія і гості обителі в священному сані.

Після богослужіння Святійший Владика Кирил вручив в Патріарших покоях Свято-Троїцької Сергієвої Лаври архієреям, які йому співслужили, високі церковні нагороди. Зважаючи на ревні архіпастирські труди та у зв’язку з 55-літтям від дня народження Намісник Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел був удостоєний ордена святителя Макарія, митрополита Московського, I ступеня.

Напередодні ввечері митрополит Павел на малій вечерні молився під час акафістного співу біля раки з мощами преподобного, а потім співслужив Святійшому Патріарху під час всенічного бдіння, очоливши чин святкової літії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво нагородження прп.Сергій

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: