Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

15.09.2016

Співробітники ДСНС були нагороджені грамотами та орденами УПЦ

З благословення священноначалля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в День рятівника глава відділу інформації та зв’язків з громадськістю обителі архімандрит Іларіон передав вітання і благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, а також привітав Дривинского Петра Петровича — начальника Управління з надзвичайних ситуацій в Печерському районі ДУ ДСНС України в м. Києві та очолюваний ним колектив з професійним святом, висловивши подяку за самопожертву заради життя інших людей.

Звертаючись до рятувальників, отець Іларіон сказав: «Ваше життя і ваша праця пов’язані з благородним служінням людям, з постійним ризиком в ім’я порятунку їхніх життів в небезпечних ситуаціях, які, на жаль, часто трапляються в сучасному світі. Рятуючи життя людей, ви рятуєте і людські душі.

Господь сказав: «Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх» (Ін. 15:13). Кожен християнин покликаний завжди поспішати на допомогу, в цьому сенс і радість нашого існування.
Прийміть слова подяки та побажання, щоб ваші серця завжди горіли духовною любов’ю до ближніх, ваші труди і зусилля, спрямовані на врятування людських життів, благословив Господь, і ви отримали гідну духовну нагороду по Його милості».

Також, виконуючи благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, архімандрит Іларіон за заслуги перед Українською Православною Церквою вручив нагороди: ордени Української Православної Церкви преподобного Агапіта Печерського II ступеня Дривинському Петру Петровичу, Данилюку Михайлу Ігоревичу, Ватоліну Андрію Геннадійовичу, були нагороджені грамотами за старанні труди во славу Святої Церкви співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій Білецька Тетяна Анатоліївна, Іващенко Олексій Вікторович, Врадій Олександр Валерійович, Холоденко Роман Євгенович.

Після оголошення списку рятувальників, які героїчно загинули під час виконання службових обов’язків, отець Іларіон відслужив заупокійну літію по спочилими героям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

нагородження заклади

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: