Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

11.10.2022

Намісник Лаври помолився біля святинь Святої Землі

047Щорічно звершуючи паломницьку поїздку до місць, пов’язаних із земним життям Господа нашого Іісуса Христа, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел відвідує для молитовного поклоніння православні храми та священні місця Святої Землі, просячи миру і процвітання богохранимій країні нашій, допомоги Божої владі та воїнству її.

Владика Павел розпочав паломництво з головної святині, близької серцю кожного християнина, – Храму Гробу Господнього. У цьому місці відбулося найбільше з чудес – Воскресіння Спасителя з мертвих, і незабаром світло Євангельської проповіді засяяло звідти по всій землі.

У Храмі Воскресіння Христового при Гробі Господньому владика Павел разом з архієпископом Пелльським Філуменом звершив нічну Літургію. У Кувуклії підносилися сугубі молитви про дарування миру Україні.

011Під час прийому в Єрусалимській Патріархії митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел з братією удостоївся від Блаженнішого Патріарха Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіла III отримання високих церковних нагород. У свою чергу Предстоятелю Єрусалимської Церкви були передані цінні подарунки з Печерської обителі.

Намісник Києво-Печерської Лаври «у нагороду за його благочестя та для зміцнення його прихильності до Всесвятого Гробу та Святійшої Матері Церков» був проголошений кавалером ордена Православних Хрестоносців Всесвятого Гробу та нагороджений відповідним Хрестом (золотий Хрест із короною, вінцем).

У рамках паломницької поїздки Намісник Києво-Печерської Лаври відвідує також інші місця Єрусалиму та околиць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво Єрусалим

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: