Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

12.09.2017

Намісник Лаври зустрівся з Патріархом Єрусалимським

001Після звершення Літургії в храмі Воскресіння Христового міста Єрусалима митрополит Павел з групою українських паломників і журналістів був прийнятий Блаженнішим Патріархом Єрусалимської Православної Церкви Феофілом III.

Під час зустрічі в резиденції Патріарха Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври подякував Його Блаженству за молитви і гостинність, передав вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також нагадав про майбутні ювілейні урочистості. Наступного року святкується 1030-річчя Хрещення Русі, 100-річчя з дня убивства свщмч. Володимира (Богоявленського) та 30-річчя відкриття Лаври. Митрополит Павел запросив Предстоятеля Єрусалимської Церкви приїхати в Лавру, щоб розділити спільну радість і молитви.

«Благословення Святого Града Єрусалима наповнило весь світ благодаттю після Світлого Воскресіння Христового, що особливо виразно видно у Другому Єрусалимі — граді Києві через нетлінні мощі святих угодників Божих, що почивають в Лаврських печерах», — запевнив митрополит Павел.

У свою чергу Блаженніший Патріарх Святого Града Єрусалима і всієї Палестини поділився незабутніми враженнями від свого першого відвідування Лаври.

Представивши гостей з України, що його супроводжували, митрополит Павел вручив Патріарху Феофілу III богослужбовий набір облачення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво Єрусалим

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: