Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

18.09.2019

Митрополит Павел помолився біля мощей своїх небесних покровителів

001

Під час паломницької поїздки до давньохристиянських святинь, які знаходяться в Римі, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел з керівником відділу інформації та зв’язків з громадськістю обителі архімандритом Іларіоном і групою паломників відвідали місця, пов’язані з іменами святих первоверховних апостолів Петра і Павла. Поруч з їх гробницями було звершено молебень, під час якого підносилися молитви за подорожуючих, братію Печерської обителі, всіх вірних чад Української Православної Церкви.

Також на місці убієння святого апостола Павла (за переданням тут забили три джерела там, де відтята голова апостола тричі вдарилася об землю, звідки пішла назва «Три Фонтана») владика Павел розповів про житіє, подвиги в справі благовістя, а також про мученицьку кончину святих апостолів.

«Святі апостоли Петр і Павел привели до Христа всі кінці землі, — продовжив Намісник Лаври. — Ці святі для мене особливо дороги, тому що до чернецтва я був Петром, а після постригу став Павлом. Вони є покровителями всієї нашої Церкви і всього нашого народу!»

Біля святих місць були зроблені загальні пам’ятні фотографії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво апостоли

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: