Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

03.08.2019

Владика Павел відвідав Каларашовський монастир

 

001Під час паломницької поїздки до Республіки Молдови глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел відвідав Каларашовський Свято-Успенський жіночий монастир.

Митрополита Павла супроводжували митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт та єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим (Православна Церква Молдови). Під час перебування в монастирі владика Павел помолився біля святинь обителі, також ознайомився з історією та сучасним станом монастиря. Про точну дату заснування монастиря достеменно невідомо. В кінці XVI — початку XVII століття тут була побудована перша дерев’яна церква. До 1916 року обитель була чоловічою. На території монастиря знаходяться дві церкви — Успіння Пресвятої Богородиці та Святителя Митрофана Воронезького. Також в монастирі є трапезна, сестринські келії, домова церква, бібліотека, архієрейський будинок, ігуменські покої, три джерела і монастирська пасіка.

Звертаючись до матінки-ігумені і сестер святої обителі, владика Павел побажав, щоб «Господь завжди допомагав вам в несенні вашого чернечого послуху, щоб Він допомагав вам зберегти обітниці і вірність Православній Церкві, щоб ваші труди на благо Церкви Христової і на благо цієї святої обителі принесли щедрий плід, і всі ми заступництвом Цариці Небесної стали спадкоємцями Царства Небесного!»

На завершення відвідування монастиря було зроблено пам’ятне фото, після чого митрополит Павел преподав усім архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво Молдова

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: