Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

04.08.2018

Митрополит Павел вшанував пам’ять св. равноап. Марії Магдалини

001У день пам’яті святої рівноапостольної Мироносиці Марії Магдалини Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив урочистості в чоловічому монастирі на честь Різдва Христового села Забричани (Республіка Молдова). Владиці Павлу співслужили єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим, братія і гості монастиря в священному сані.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до віруючих зі словом проповіді, розповівши про життя святої рівноапостольної Марії Магдалини, про її глибоке покаяння. Вона, зустрівши на своєму життєвому шляху Христа Спасителя, пішла за Ним в числі Його учнів-апостолів і жінок, супроводжувала Його на шляху до Голгофи, скорбіла з іншими жінками у Хреста, на якому розіп’яли Господа. Саме Мироносиця Марія Магдалина була однією з перших, кому з’явився Христос після Свого Славного Воскресіння.

«З першого моменту зустрічі зі Спасителем вона завжди була з Христом, — продовжив Владика, — і цим свята Марія Магдалина показує нам, як ми повинні слідувати за Спасителем світу, коли благодать Божа торкається нашого серця, і ми відчуваємо присутність Божу в нашому житті».

Після закінчення богослужіння були звершені хресний хід і молебень, після чого митрополит Павел подякував владиці Никодиму і братії, що співслужили, за молитви, привітав насельників монастиря і численних паломників зі святом святої рівноапостольної Марії Магдалини і 19-ю річницею від дня відкриття обителі, в якій лампада чернечої молитви була запалена в 1999 році. На завершення владика Павел також привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн і призвав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Молдова

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: