Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

05.10.2021

Владика Павел очолив престольне свято монастиря на честь ікони «Услишательниця»

001В день святкування ікони Божої Матері «Услишательниця» глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну Літургію в однойменній обителі в селі Фасова Макарівського району Київської області. У цьому монастирі, заснованому в 2015 році, знаходиться чудотворний список ікони, спочатку явленої на Горі Афон.

Наміснику Києво-Печерської Лаври співслужили митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Луганський і Алчевський Пантелеімон, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Фастівський Даміан, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бишівський Кирил.

Після богослужіння був звершений хресний хід з чудотворним образом «Услишательниця», після чого митрополит Павел подякував архієреям, що співслужили, за спільну молитву, привітав насельниць монастиря та численних паломників з престольним святом і прикликав на віруючих Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: