Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

07.05.2022

Намісник Лаври освятив престол у Золотоніському соборі

002

Напередодні свята святих Жінок Мироносиць голова Синодальної комісії у справах монастирів УПЦ митрополит Павел звершив Літургію після освячення Троїцького приділу у Покровському соборі м. Золотоноші Черкаської єпархії.

Разом із Намісником Києво-Печерської Лаври митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом богослужіння звершили правлячий архієрей єпархії митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, архієпископ Золотоніський Іоанн, архієпископ Васильківський Миколай, єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, духовенство Черкаської та гості з інших єпархій Української Православної Церкви у священному сані.

Після Божественної Літургії владика Павел привітав усіх з наступаючим святом і подарував храму ікону Святителя Миколая.

Під час відвідування Красногірського Покровського монастиря Намісник Печерської Лаври помолився у святинь, що знаходяться в обителі, а також підніс заупокійні молитви на монастирському кладовищі. Тут також похований митрополит Іриней (Семко). Спочилий владика Іриней десять років керував Ніжинською єпархією Української Православної Церкви, а до зведення його в архієрейський сан багато років ніс послух благочинного Києво-Печерської Лаври.

На завершення відвідування обителі митрополит Павел поспілкувався з ігуменею Арсенією та сестрами монастиря, побажавши їм «безперервної допомоги Божої у несенні чернечого послуху на благо і во славу Святої Православної Церкви», після чого преподав усім архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі освячення

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: