Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

19.09.2020

Митрополит Павел очолив урочистості в Звіринецькому монастирі

001У день спомину Чуда святого Архістратига Михаїла в Хонех глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Архангело-Михайлівському Звіринецькому монастирі столиці. Владиці Павлу співслужили митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, намісник монастиря єпископ Іванківський Кассіан, а також братія і гості обителі в священному сані.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до віруючих із проповіддю, в якій розповів про чудо, яке звершив Архістратиг Михаїл в Хонех в четвертому столітті після Різдва Христового, після чого продовжив: «За молитвами святого Архістратига Михаїла в усі часи звершувалося безліч чудес. Підтвердженням цьому служить та кількість храмів, які були освячені на честь цього служителя слави Божої, і те шанування, яке люди віддають святому Архістратигу Михаїлу.

Нехай же за його молитвами Господь укріпить нас у вірі, допоможе нам залишатися вірними Богу, як залишився і він, коли відбулося відпадіння частини ангельського світу, нехай за його молитвами Господь збереже нас у Святій Соборній і Апостольській Церкві, допоможе нам принести належний плід покаяння і разом з ним, разом з усіма Небесними Силами безтілесними і з усіма святими сподобить досягти тихої пристані Царства Небесного!»

Під час Літургії підносилися сугубі прохання і молитва, що читається «під час згубної пошесті».

Після закінчення Літургії був звершений хресний хід, після чого митрополит Павел подякував архіпастирям і братії, що співслужили, за молитви, передав всім віруючим благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, іменинників – з днем ангела. На завершення владика Павел прикликав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Київ монастирі

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: