Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

18.06.2021

Владика Павел звершив Літургію в день віддання свята Вознесіння Господнього

001В останній день віддання великого двунадесятого свята Вознесіння Господнього глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Спасо-Покровському жіночому монастирі в селі Вільха Житомирської області. Його Високопреосвященству співслужили правлячий архієрей єпархії митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Ладиженський Сергій, настоятель храму, розташованого на території монастиря, схиархімандрит Амфілохій, численне єпархіальне духовенство, а також гості урочистостей в священному сані.

Після читання Євангелія Намісник Києво-Печерської Лаври звернувся до віруючих зі словом проповіді, пояснивши слова молитви Христової до Бога Отця про Своїх учнів. «Господь удостоїв віруючих честі сісти одесную Престолу Пресвятої Трійці, – продовжив митрополит Павел. – При Своєму Вознесінні на Небо Господь Іісус Христос возніс і нас, щоб той, хто сповідує Його Богом і Спасителем, міг перебувати в Царстві Небесному. Він, піднімаючись Своєю Пречистою плоттю на Небо, залишає Своє благословення і обітницю Святого Духа.  

Нехай сподобить Господь і нас прийняти благодать Всесвятого Духа в День П’ятидесятниці, щоб вічно радіти в Царстві Небесному!»

В кінці Божественної Літургії Намісник Лаври подякував владиці Никодиму і схиархімандриту Амфілохію (Волощенку) за запрошення звершити богослужіння, привітав усіх з наступаючим святом Святої Трійці, а також всіх причасників з прилученням Животворящих Христових Таїн, і побажав настоятелю храму схиархімандриту Амфілохію і сестрам монастиря на чолі з ігуменею Серафимою (Мелещук) Божої допомоги в їх служінні Христу і покрову Цариці Небесної.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: