Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

15.02.2020

Митрополит Павел відвідав Золотоніський монастир

006

У свято Стрітення Господнього глава Синодальної комісії зі справ монастирів Української Православної Церкви, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел відвідав Красногорський Свято-Покровський Золотоніський монастир Черкаської єпархії УПЦ.

Під час відвідин монастиря владика Павел помолився біля святинь, які знаходяться в Свято-Покровській обителі, а також звершив заупокійну літію на монастирському кладовищі. Тут також похований митрополит Іриней (Семко). Спочилий владика Іриней десять років керував Ніжинською єпархією Української Православної Церкви, а до зведення його в архієрейський сан багато років ніс послух благочинного Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

На завершення відвідин обителі митрополит Павел поспілкувався з ігуменею Арсенією і сестрами монастиря, побажавши їм «безперестанної допомоги Божої в несенні чернечого послуху на благо і во славу Святої Православної Церкви», після чого преподав усім архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі паломництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: