Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

13.08.2019

Митрополит Павел відвідав монастир в с. Кулівці

002Під час паломницької поїздки по святиням Буковини глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел відвідав монастир на честь Успіння Пресвятої Богородиці села Кулівці.

Владику Павла зустрічали братія святої обителі на чолі з намісником монастиря вікарієм Чернівецької єпархії єпископом Хотинським Веніаміном.

Вклонившись місцевим святиням, митрополит Павел звернувся до братії монастиря: «Кожен з вас прийшов в цей монастир, де немає суєти суєт, де немає мирської суєти, де кожен має можливість молитися, трудитися і тернистим шляхом йти до заповіданого Христом Царства Небесного. Ще недавно на цьому місці практично нічого не було, але працями владики Веніаміна, працями братії, вашими молитвами Господь і Його Пречиста Матір влаштували тут прекрасний монастир, де кожен, хто сюди приходить, знаходить той душевний мир, про який говорить Господь. Я дякую і прихожанам, які так люблять цю святу обитель. Нехай Господь за молитвами Божої Матері завжди зміцнює вас і дарує всі необхідні блага! Бережи вас усіх Господь!»

На завершення зустрічі владика Павел підніс братії пам’ятні подарунки, після чого преподав усім архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі паломництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: