Онлайн трансляція | 12 вересня
Назва трансляції
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
Заходи
Вивченню Святого Письма була присвячена молодіжна зустріч
Традиційно перед початком засідання ієромонах Гліб звершив молебень з співом Акафісту Пресвятій Богородиці.
Першим слово було надане насельнику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієродиякону Анатолію, котрий повідав про святителя Димитрія Ростовського, який вшановується в ці дні, що народився неподалік від Києва і є особливо близьким і шанованим нашою Церквою святим. Розповів отець Анатолій про життєву дорогу, якою пройшов майбутній святитель, про початок його священицького служіння, про архіпастирську діяльність і про те, що він своїм життям і працями заслужив найвищу нагороду — вічних благ в Царстві Небесному.
«Головною працею всього життя святителя Димитрія є складені ним Четьї Мінеї, — сказав на завершення отець ієродиякон, — вони являють собою одне з перших і найбільш повне зібрання житій святих, яке читають і до теперішнього часу. Це воістину колосальний і фундаментальна труд, рівних якому в даній області церковного життя немає».
Далі всім присутнім було запропоновано по черзі прочитати по одному розділу з Євангелія від Матвія. Першим читання почав ієромонах Гліб, а потім продовжили всі учасники зустрічі. При цьому кожен спробував своїми словами переказати прочитане і сказати про те, яке для себе він виніс повчання з прочитаного уривка. Отець Гліб нагадав, що «читання Євангелія є для кожної людини прямим спілкуванням з Богом, адже через Євангеліє Господь звертається до кожного з нас. Нам потрібно тільки відкрити ці сторінки і прочитати те, що там написано. За дві тисячі років нічого нового не було придумано і нічого нового не з’явилося понад те, про що йдеться в Писанні. Священне Писання — це та багатюща скарбниця, з якої ми черпаємо мудрість і відповіді на всі питання, які тільки можуть виникати в нашому житті. Сподіваюся, читання Євангелія стане для кожного з нас не тільки благословенням священноначалля або рекомендацією духівника, а й потребою для подальшого нормального духовного життя з Богом».
Пояснив отець Гліб і значення так званих «апокаліптичних тварин», які зображаються з кожним з євангелістів, а також нагадав, що наступна зустріч відбудеться в неділю 15 жовтня також в актовому залі Києво-Печерської Лаври.
Фотогалерея:
Редакція сайту www.lavra.ua
Теми
молодіжкаСхожі матеріали
Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: