Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

25.10.2016

В Хрестовоздвиженському храмі була проведена молодіжна зустріч

Теми бесід на молодіжних зустрічах, що проходять в Києво-Печерській Лаврі, в більшості випадків приурочені до подій, які святкуються. Цієї неділі виступи також подійно були прив’язані до церковного календаря. Перед початком молодіжної зустрічі в Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври було звершено молебень з Акафістом Пресвятій Богородиці, який очолив куратор «молодіжки» ієромонах Гліб.

Початок бесіді поклав ієродиякон Анатолій. Від нього аудиторія почула тлумачення недільного євангельського читання про воскресіння Спасителем сина наїнської вдови і історію проведення VII Вселенського Собору (в день пам’яті святих отців цього Собору). Не обмежившись загальними відомостями, після цікавого і змістовного виступу отець Анатолій підсумував викладене: «Метою скликання Вселенських Соборів  не було створення нових догматів віри, але захист Православної віри».
Другий доповідач, вже завершуючи «молодіжку», після обміну думками учасників зустрічі темою виступу вибрав відмінність паломництва, паломницьких поїздок від світського туризму, туристичних екскурсій. Користуючись наданою можливістю, всіма присутніми були внесені пропозиції щодо бажаних маршрутів для майбутніх паломницьких поїздок. Тож не дивно, що більшістю голосів була обрана Свято-Успенська Почаївська Лавра. На наступну зустріч куратором курсів було запропоновано кожному учаснику «молодіжки» підготувати виступ про свого небесного покровителя.
Юнакам і дівчатам повідомили про місце і час наступних зборів: 30 жовтня в 15.00, корпус № 45, актова зала. Запрошуються всі бажаючі!

Фото ієродиякона Інокентія (Семенцова)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: