Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

24.01.2022

На «молодіжці» говорили про сімейні цінності

001

Першу молодіжну зустріч цього року було проведено після різдвяних канікул.

Після завершення молебню з читанням Акафіста Пресвятій Богородиці збори провів протоієрей Олександр Проченко. Батюшка запропонував обговорити тему, яка хвилює багатьох молодих людей: «Чому так складно створити сім’ю?»

Насамперед отець Олександр нагадав про те, що важливо для людей, які люблять одне одного: «Для створення міцної та щасливої сім’ї подружжю необхідно бажання мати дітей, оскільки сім’я — це мала церква, інститут, де людина вчиться любити. В сім’ї ми бачимо образ Святої Трійці, коли чоловік, дружина та діти утворюють собою одне ціле».

Особливо було відмічено, що Господь дає благодать у сім’ї, коли подружжя є віруючими та порядними людьми. «Перед тим, як приймати рішення про створення сім’ї, — продовжив отець Олександр, — треба переконатися, що майбутнє подружжя не має таких шкідливих звичок, які зруйнують стосунки. Треба також розуміти, що потрібне джерело доходу, постійний заробіток».

Батюшка нагадав, що не повинні лякати чоловіка та дружину труднощі, всякого роду непередбачувані складні ситуації: «У подружньому житті все, що посилає Господь, треба долати з терпінням та любов’ю, молитовно закликаючи Божу допомогу».

Отець Олександр підсумував усе, про що говорили на зустрічі: «Взагалі християнство — це мінімум вимог до інших та максимум відповідальності по відношенню до себе. В ідеалі сім’я готує людину стати громадянином Неба, оскільки саме в ній реалізується те, до чого закликає нас апостол Павел: “Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового” (Гал. 6:2)».

На завершення всім слухачам нагадали, що наступна молодіжна зустріч відбудеться за тиждень, у неділю, 31 січня. Початок молебню о 15:30 в актовому залі Києво-Печерської Лаври (корпус № 45).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: