Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

23.01.2023

У Лаврі відновилися недільні просвітницькі зустрічі

002

Після Різдвяних канікул в актовому залі Києво-Печерської Лаври знову почали проводитися бесіди на релігійні теми.

Звершивши молебень з Акафістом Пресвятій Богородиці, постійний гість недільних лаврських зустрічей протоієрей Олександр нагадав слухачам історію створення першої людини згідно з книгою Буття та тлумаченням святих отців. Для розкриття теми «Таємниця створення світу» київський місіонер розповів про блаженне життя перших людей у Раю та причини гріхопадіння людства.

«Адам мав розповсюдити Рай на весь Космос, увесь Всесвіт, і заповнити порожнечу навколо нас, — продовжив отець Олександр. — Але після того, як він не виконав заповідь Божу і переступив єдину заборону, послухавши занепалого ангела, історія людства змінилася докорінно. У певного кола людей сформувалося поверхове розуміння цієї ситуації. Вони вважають, що гріхопадіння сталося тому, що на той момент зло вже існувало, і опосередковано звинувачують у цьому Творця. Але Бог не створив зла, і воно не існує саме по собі, як і віруси не є хворобою, але тільки їх причиною.

Господь дав Своєму розумному творінню свободу вибору. Ухилившись до зла, людина слідом за занепалими ангелами відпала від свого Творця. Після Пришестя у світ Спасителя ми знову отримали можливість з’єднатися з Богом, тільки від нас знову потрібен вільний вибір, щоб йти до Нього, бо з примусу не може бути справжньої любові».

Повний запис зустрічі буде доступний на Ютюб каналі @lavramolod, а оголошення про проведення нових зустрічей можна знайти в соціальних мережах Лаврамолодь (Новини).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: