Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

03.09.2020

На «молодіжці» говорили про призначення людини

001

Перед початком чергової молодіжної зустрічі було звершено молебень з читанням Акафіста Пресвятій Богородиці, який закінчили молитвою, що читається на всенічному бдінні напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Далі постійний учасник «молодіжки» протоієрей В’ячеслав виступив перед присутніми з доповіддю на тему: «Уявлення про людину і її завдання».  

«Треба бачити в кожній людині тільки добре, – сказав отець В’ячеслав, – адже кожна людина є образом Божим. Іноді це буває дуже складно через якісь неприязні стосунки до людини, через особисті образи, переживання, але все одно ми повинні намагатися добре ставитися до людини. Якщо ж ми не можемо через себе переступити за якихось причин, то ми не повинні хоча б бажати людині зла. Потрібно пам’ятати про ефект бумеранга, адже що посіємо, те й пожнемо. Кожному з нас потрібно постаратися з гідністю пройти життєвий шлях, щоб досягти головної мети і головного призначення людини – увійти в Царство Боже!

І на цьому шляху в нас є путівник – Свята Церква. І, на жаль, тільки п’ять відсотків людей приходять до Церкви за переконаннями, інші через скорботи, негаразди, проблеми… І природно, що в більшості випадків цих скорбот винні самі люди, а не хтось з боку. Людині властиво робити з себе ідола, а також робити ідола з ближнього. Потрібно поставити Бога на перше місце, і тоді обов’язково все буде на своїх місцях, як сказав багато століть назад Блаженний Августин!»

Також учасники задали отцю В’ячеславу питання, що стосуються призначення людини в цьому світі, на які батюшка надав вичерпні відповіді.

На завершення протоієрей В’ячеслав подякував учасникам «молодіжки» за увагу.

Наступна молодіжна зустріч відбудеться в неділю, 6 вересня, в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45). Початок молебню  о 15:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: