Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

07.11.2017

На молодіжній зустрічі молилися про благоденство Предстоятеля

DSC05512У день народження Предстоятеля на молодіжній зустрічі говорили про доброчесності Його Блаженства, які служать всій українській пастві прикладом. За традицією молебень звершив ієромонах Гліб, але саме в цей день була вознесена особлива молитва про дарування здоров’я і спасіння Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

Почав зустріч ієродиякон Анатолій з тлумачення апостольського читання цієї Неділі — тієї глави з Послання до Галатів, в якій святий апостол Павел сказав: «Звіщаю ж вам, браття, що Євангелія, яку я благовістив, вона не від людей. Бо я не прийняв, ні навчився її від людини, але відкриттям Ісуса Христа» (Гал. 1:11-12). За словами отця Анатолія, в цих словах виражена «…апологія апостольського достоїнства первоверховного апостола. Він не просто почув благовістя від інших учнів Христа, але сам отримав від Нього Одкровення, яке незабаром безбоязно проповідував язичникам до самої мученицької кончини».

Потім розмова органічно знову повернулася до того, що сьогодні відзначає свій день народження Митрополит Онуфрій, і всі присутні з радістю сказали про самого іменинника теплі слова, а також побажання йому всіх благ во спасіння душі.

Першою виступила помічниця куратора зустрічей Христина, яка відзначила особливий Божий Промисл в тому, хто став Предстоятелем УПЦ в нелегкий для країни час: «Це був подарунок з небес, — відмітила Христина, — характер Митрополита Онуфрія відрізняється скромністю, сугубим смиренням. Хай продовжить Господь йому роки життя і допоможе в нелегкому служінні на благо Церкви».

Іншими також було відзначено, що Господь завжди у важкі для Церкви часи посилав потрібних умудрених Предстоятелів, таких як приснопам’ятний Митрополит Володимир і його Блаженніший наступник Митрополит Онуфрій.

Також деякі учасники поділилися особистим досвідом спілкування з Владикою, коли він ще не обіймав Київську Митрополичу кафедру, відзначали його монашеську простоту, доступність і доброту, яка виражалася в конкретних вчинках, наприклад, в наданні допомоги при виборі духівника.

Усі присутні побажали, щоб «Господь продовжив роки життя Блаженнішого Митрополита для того, щоб вести церковний корабель по шляху спасіння, церковне служіння розвивалося у всіх напрямках, щоб під час предстоятельства Його Блаженства розкольники покаялися і повернулися до лона Церкви. Нехай дарує йому Господь для цього міцності і терпіння, а також спасіння багатьох пасомих!»

Потім до президії був запрошений гість із Сербії, який розповів про себе і про життя Православної Церкви Сербії. На завершення зустрічі було проспівано многоліття Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

Ієромонах Гліб нагадав про наступні збори, які відбудуться рівно через тиждень, 12 листопада, в актовому залі Києво-Печерської Лаври о 15:00. Запрошуються всі бажаючі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: