Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

17.12.2017

У Лаврі відкрилася виставка «Миколаївська»

ярмарка_Лавра_зима-01___

Перед початком відкриття православної виставки «Миколаївська», яка проходить в стінах Києво-Печерської Лаври і приурочена до дня пам’яті одного з найбільш шанованих святих християнського світу Святителя Миколая Чудотворця, в Лаврі був звершений молебень, який очолив ієромонах Гліб.

Після молебню отець Гліб звернувся до всіх учасників і гостей виставки зі словом проповіді, в якій коротко розповів про життя Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця про ті чудеса, завдяки яким він відомий кожній людині, і про те заступництво, яке за молитвами Святителя Миколая Господь безперестанно посилає всім нам. «Немає такої людини, яка не чула б про цього святого, — продовжив ієромонах Гліб, — і тому будемо вірити, що за його молитвами Господь допоможе всім нам, дарує нам здоров’я, укріпить в наших працях, пошле на нас усіх мир і благоденство, і хай допоможе всім вам в цей період роботи виставки, пам’ятаючи при цьому про те, що з кожною людиною потрібно бути привітним, терплячим, добрим, чесним, навчитися в ближньому бачити образ і подобу Божу, ікону Господа, не звертаючи уваги або згладжуючи ті спокуси, які можуть виникати. Нехай збереже вас Господь, а благословення Боже безперестанно перебуватиме з вами!»

Далі отець Гліб окропив святою водою всіх учасників виставки та запропоновані ними вироби.

Цього року свої товари пропонують представники ближнього зарубіжжя, представники українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. До уваги відвідувачів пропонуються церковне начиння і предмети, ікони, духовна література, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки за рідних і близьких в православні храми і монастирі.

У 2017 році православна виставка «Миколаївська» розпочала роботу 16 грудня, а 24 грудня вона завершить роботу.

Режим роботи — з 9.00 до 19.00 години (вхід вільний), територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер і критий перехід до Ближніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: