Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

15.12.2018

Виставка «Миколаївська» сьогодні почала працювати в Лаврі

001Відкриття в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі щорічної православної виставки-ярмарку «Миколаївська» відбулося 15 грудня 2018 року — напередодні вшанування Святителя Миколая Чудотворця. Було звершено молебень, який очолив керівник Соціального відділу ієромонах Лукіан.

Після молебню отець Лукіан звернувся до всіх учасників і гостей виставки: «Зараз період Різдвяного посту, і ми всі повинні пам’ятати про це. А період посту пропонує нам не тільки тілесне утримання від певної їжі, але і утримання наших почуттів і емоцій. Тому постараємося бути максимально чесними, привітними, покажемо кожному, хто приходить в Святу Лавру, що ми справжні християни не за буквою, а за духом, щоб Господь допоміг нам пройти ці дні посту, і щоб за молитвами Святителя Миколая ми з радістю душевною всі разом зустріли свято Різдва Христового!»

Також батюшка окропив святою водою всіх учасників виставки і те, що пропонується до уваги гостей.

Цього року свої товари пропонують представники ближнього зарубіжжя, представники українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Відвідувачів може зацікавити церковне начиння і предмети, ікони, духовна література, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки за рідних і близьких в православні храми і монастирі.

У 2018 році православна виставка «Миколаївська» відкрилася 15 грудня, а 23 грудня вона завершить роботу.

Режим роботи — з 9.00 до 19.00 години (вхід вільний), територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер і критий перехід до Ближніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: