Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

14.12.2019

В Лаврі відкрилася виставка-ярмарок «Миколаївська»

001

За традицією в Лаврі відкрилася щорічна православна виставка-ярмарок, присвячена дню пам’яті одного з найбільш шанованих святих християнської Церкви — Святителя і Чудотворця Миколая. З благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла молебень перед початком роботи виставки звершив глава Відділу соціального служіння ієромонах Лукіан.

Після закінчення молебню отець Лукіан привітав усіх присутніх з прийдешнім днем пам’яті Святого Миколая й продовжив: «В період роботи виставки ми будемо звершувати пам’ять кількох особливо шанованих нашою Церквою святих це і свята великомучениця Варвара, і преподобний Сава Освячений, і Святитель Миколай. Нехай же Господь за їх молитвами укріпить усіх вас, допоможе бути один до одного терплячими, поблажливими і дарує душевний мир». Також ієромонах Лукіан преподав благословення учасникам, після чого окропив усіх святою водою.

Цього року свої товари пропонують представники ближнього зарубіжжя, українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Відвідувачів може зацікавити церковне начиння і предмети, ікони, духовна література, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки за рідних і близьких в православні храми і монастирі.

У 2019 році православна виставка «Миколаївська» відкрилася 14 грудня, а 22 грудня вона завершить роботу. Режим роботи — з 9.00 до 19.00 години (вхід вільний), територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер і критий перехід до Ближніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: