Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

17.12.2016

На відкритті православного ярмарку «Микільський» було звершено молебень

Не зраджуючи традиціям, до дня вшанування Святителя і Чудотворця Миколая в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі був відкритий православний ярмарок. На відкритті ієромонах Лукіан відслужив молебень, після чого всіх присутніх привітав з днем пам’яті св. вмц. Варвари і св. Іоанна Дамаскіна, а також преподав благословення учасникам.

Розташування ярмарку — вулиця, що веде до Дальніх печер і критий перехід до Ближніх. Дні роботи ярмарку — з 17 грудня по 25 грудня, години роботи — з 9.00 до 19.00 щодня і без перерви.

На ярмарку представлена в асортименті продукція для використання як в церковних богослужіннях, так і келійно, в домашніх умовах. Відвідувачі зможуть придбати ікони, книги духовно-морального спрямування для дітей і дорослих, аудіо- та відеозаписи церковно-історичної та богословської тематики, вироби майстрів традиційних народних ремесел, швейні та трикотажні вироби, збори трав, ароматні монастирські лікувальні чаї, різноманітні сорти і види меду, продукцію бджільництва та лікувальні мазі на їх основі.

Також можна замовити поминання (за здоров’я та за упокій) в православних святинях різних регіонів країни.

фото Михайла Тафічука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: