Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

15.03.2021

Священноархімандрит Лаври очолив Чин прощення

009

Увечері останнього недільного дня, після якого настає Великий піст, Священноархімандрит Святої Печерської обителі, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні братії Києво-Печерської Лаври очолив велику вечірню в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

За богослужінням також молилися: Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, преосвященні архієреї, братія Лаври, духовенство Київських духовних шкіл, численні прихожани і паломники.

Після закінчення вечірні Блаженніший Митрополит Онуфрій прочитав колінопреклонні молитви, після чого звернувся до пастви: «До посту потрібно приєднати молитву. Молитва і піст це ті два крила, за допомогою яких людина злітає на Небо, духовно вдосконалюючись».

Також Предстоятель преподав для всіх вірних чад Української Православної Церкви особливе великопісне благословення кожен день читати по одній кафізмі Псалтиря і творити по шість поклонів: «Три поклони — з молитвою «Отче наш» і просити Бога, щоб Він простив нам наші гріхи. А три поклони — з молитвою «Богородице Діво, радуйся» і просити, щоб Бог благословив нашу українську землю і наш український народ».

На завершення всі присутні в храмі попросили у Предстоятеля УПЦ і один у одного прощення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель братія піст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: