Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

02.03.2020

Уставне богослужіння першого дня Великого посту звершив митрополит Павел

002У понеділок першої седмиці Великого посту в Лаврі були звершені уставні богослужіння. Братську службу в Успенському соборі очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. За богослужінням молилися Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, єпископ Вишневський Спиридон, а також братія Святої Печерської обителі.

Особливістю богослужіння першої седмиці Великого посту є те, що після полунощниці звершується утреня, за якою прочитують три кафізми, а рядовий канон святому з’єднується з великопісним трипіснцем. Під час читання кафизм братія Лаври поминають записки за упокій, які були подані на Великий піст.

На часах крім традиційних трьох псалмів також згідно з уставом прочитується кафізма. Після послідування часів і зображальних звершується вечірня, яка в середу і п’ятницю з’єднується з Літургією Передосвячених Дарів

Після закінчення уставного богослужіння митрополит Павел звершив заупокійну літію за всіма одвіку спочилими православними християнами.

Нагадуємо, що з понеділка по четвер увечері відповідно до розкладу  за великим повечір’ям звершується читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братія піст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: