Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

07.01.2019

Братія Лаври привітали священноначалля зі святом Різдва Христового

Традиційно у свято Різдва Христового братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври на чолі зі своїм Намісником митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом привітали Священноархімандрита Святої Печерської обителі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

«Сьогодні торжествує небо і земля, — сказав владика Павел, звертаючись до Предстоятеля, — і в цей день дозвольте привітати Вас, Ваше Блаженство, з цим великим святом. Дозвольте побажати Вам безперестанної допомоги Божої, щоб Богонемовля Христос завжди був поруч з Вами, зміцнюючи Вас в тому нелегкому архіпастирському першосвятительському служінні, до якого Ви були покликані всією повнотою нашої Церкви. Ви є для всіх нас, Ваших вірних чад, а особливо для братії монастиря, прикладом того, як потрібно щиро молитися, виконувати свій послух, бути лагідним. У ці непрості для Православної Церкви часи Ви, Ваше Блаженство, є прикладом того, яким повинен бути справжній чоловік Церкви. Радість Христового Різдва завжди нехай наповнює Вашу душу, зміцнює Вас у всіх Ваших трудах на славу Його Святої Матері-Церкви!»

Також митрополит Павел від імені всієї братії подарував Блаженнішому Владиці ікону Божої Матері «Печерська» з преподобними Антонієм і Феодосієм Печерськими. У свою чергу Первосвятитель подякував владиці Наміснику і братії за вітання і підніс всім пам’ятні подарунки.

Після закінчення братської трапези братія привітали і свого Намісника митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла. Від імені Духовного Собору і всієї у Христі братії до владики Намісника звернувся казначей монастиря архімандрит Нестор: «Потрібно завжди залишатися вірним тому єдиному вузькому шляху, яким нас веде Христос. Ви з юних років присвятили своє життя Богу, ви щиро любите Христа, Ви любите монахів, Ви любите братію, і всі ми відчуваємо Ваше тепло і батьківську турботу. Всемилостивий Господь, Різдво Якого ми сьогодні святкуємо, хай допоможе Вам і надалі у всьому слідувати голосу Істини і збереже на многая і благая літа!»

У слові-відповіді митрополит Павел також привітав братію Святої Печерської обителі з Різдвом Христовим, побажавши насельникам монастиря «…бути твердими в вірі, неухильно нести покладений на них хрест, постаратися повною мірою виконати дані монаші обіти, з гідністю пройти всі випробування, щоб свято Різдва Христового наповнило радістю душу не тільки нас, насельників цього Уділа Пресвятої Богородиці, а й кожного, хто приходить в цю святу обитель!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Предстоятель братія вітання

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: