Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

12.07.2018

Митрополит Павел прийняв вітання від братії Лаври та гостей з днем ангела

005У день свого небесного покровителя Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел приймав численні вітання.

Після урочистого богослужіння першими свого владику привітали братія Києво-Печерської Лаври. Від імені всіх насельників до владики Намісника з вітальним словом звернувся казначей монастиря архімандрит Нестор.

«Для кожного з нас, Ваших вірних чад, дорогий Владико, — сказав отець Нестор, — Ви є прикладом стояння у вірі, прикладом послуху Матері-Церкві і священноначалію. Ви показуєте нам приклад того, як потрібно любити Бога і як потрібно працювати і віддавати всього себе цьому великому служінню. Святою Церквою на Вас покладено послух бути Намісником цієї святої обителі, яка по праву іменується Третім уділом Пресвятої Богородиці. Нехай же в цей день за молитвами Вашого небесного покровителя святого первоверховного апостола Павла Господь укріпить Вас в несенні цього нелегкого послуху, дарує сили душевні і тілесні, збереже на всіх Ваших шляхах».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братія вітання іменини

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: