Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

12.12.2021

Неділя 25-та після П’ятидесятниці. Пам’ять прп. Нектарія Печерського

00725-го недільного дня після великого свята П’ятидесятниці богослужіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні братії та гостей монастиря у священному сані.

Після читання недільного Євангелія про зцілення Господом Іісусом Христом скорченої жінки (див. Лк.13:10-17) митрополит Павел звернувся до віруючих з архіпастирським словом. «Господь знає всі наші недуги, недоліки та потреби, – сказав Намісник Лаври. – Він знає краще за нас самих, що нам необхідно. Так Господь Іісус Христос побачив скрушене і смиренне серце цієї недужої жінки, і по Його слову вона одразу стала здоровою.

Поспішимо і ми, дорогі браття і сестри, до храму, щоб отримати зцілення. Наша душа згорблена, і ми боїмося постити і молитися, щоб не втратити якихось сил. Але за богослужінням Господь через Свою благодать звершує все необхідне і преподає Свої Пречисті Тіло і Кров для нашого спасіння.

Будемо Його молити, щоб Він і на нас призрів зі Своєю висоти, укріпив Своєю благодаттю, і ми прославили Отця і Сина і Святого Духа на віки віків!»

Після закінчення Божественної Літургії владика Павел привітав причасників з прийняттям Тіла і Крові Христових, іменинників з днем Небесного покровителя і прикликав на всіх, хто молився за богослужінням, Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: