Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

19.05.2017

Настоятель афонського монастиря відвідав Лавру

Духовні зв’язки афонських монастирів з древньою Печерською обителлю були встановлені вже в XI столітті, коли преподобний Антоній був посланий зі Святої Гори подвизатися на Київських пагорбах. У недавньому святкуванні 1000-ліття присутності руського чернецтва на Горі Афон історія тісних взаємин монастирів двох уділів Пресвятої Богородиці відновилася з новою силою. Священноначалля і братія Свято-Успенської Києво-Печерською Лаври неодноразово відвідували монастирі Святого Афона, також люблять звершувати паломництво в київську святиню афонські подвижники.

Напередодні дня кончини преподобного Антонія Печерського в святу обитель прибули настоятель монастиря Ксенофонт ігумен Олексій, благочинний і братія монастиря.

Після молитовного вшанування Печерських отців в печерах отець Олексій зустрівся з Намісником Києво-Печерської Лаври митрополитом Павлом.

Під час бесіди обговорювалася історія двох монастирів, яка налічує вже близько тисячоліття. Також порушувалися актуальні проблеми в релігійній сфері України. «Братія святогорських монастирів безперестанно моляться про дарування стійкості у вірі та миру всім чадам канонічної Церкви в Україні», — запевнив отець ігумен і висловив побажання побачити владику Павла в їх афонській обителі. Обмінявшись пам’ятними подарунками, митрополит Павел запросив ігумена Олексія взяти участь у спільній молитві за недільним богослужінням в Лаврі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Афон

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: