Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

29.05.2017

У Лаврі відбулося засідання комісії з організації урочистостей до 30-ліття її відродження

Тисячолітня історія Києво-Печерського монастиря включає в себе кілька періодів відновлення святині після різного роду переслідувань і потрясінь. Одним з найбільш значущих таких періодів для обителі, безумовно, можна вважати саме сучасний етап відродження Лаври, який бере свій початок в 1988 році.

Взяв благословення у Священноархімандрита Лаври Блаженнішого Митрополита Онуфрія Духовний Собор на чолі з Намісником обителі митрополитом Павлом почав підготовку до святкування 30-ліття відродження чернечого життя в обителі, яке планується відзначати в день пам’яті преподобного Антонія Печерського в наступному, 2018 році.

В рамках підготовки відбулося перше організаційне засідання комісії з підготовки святкування 30-ліття відродження чернечого життя в Києво-Печерській Лаврі під головуванням Високопреосвященнійшого Владики Павла. Також в нараді брали участь помічник благочинного архімандрит Агафон, братія і співробітники відділу інформації та зв’язків з громадськістю Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври на чолі з керівником відділу архімандритом Іларіоном, завідувачі канцелярією, бібліотекою, фотостудією Лаври.

Під час зустрічі було обговорено питання підготовки фото- і відеоматеріалів про сучасне життя Лаври.

На завершення зустрічі митрополит Павел побажав членам комісії і всім, хто братиме участь у призначеному проекті, творчих ідей і їх успішної реалізації, а також «…допомоги Божої за клопотанням преподобних отців Печерських, трудами і молитвами яких стало можливим заснування Печерської обителі і її відродження після богоборчого періоду.

Нехай пребуде з нами Покров Пресвятої Богородиці для прославлення Її імені в Її земному домі, «небесі подібної» Печерській обителі!» — благословив усіх Намісник на плідні труди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник річниця відродження Афон історія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: