Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

11.05.2021

Намісник з братією Лаври звершили богослужіння Радониці

013

У дев’ятий день після Воскресіння Христового, коли Православною Церквою встановлене сугубе поминання спочилих, Божественну Літургію в Аннозачатіївському храмі обителі звершив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за всіх від віку спочилих православних християн і за спочилу братію Києво-Печерської Лаври.

Після закінчення богослужіння митрополит Павел звернувся до пастви Лаври, пояснивши важливість поминання спочилих і молитву за них, після чого продовжив: «Ми не знаємо про загробну долю наших рідних і близьких, тому Свята Церква закликає сьогодні, в дев’ятий день по Воскресінні Христовому, щоб ми молитовно предстали перед Престолом Божим і пом’янули всіх від віку спочилих. Ми просимо Бога, щоб Він простив їм всякий гріх вільний і невільний. Нехай Господь удостоїть їх Свого милосердя в Царстві Небесному, а за їх молитвами помилує і всіх нас, щоб і нам стати спадкоємцями вічного життя!»

Далі владика Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, привітав усіх іменинників, хто носить імена шанованих святих, з днем небесних покровителів, причасників — з прийняттям Животворящих Христових Таїн, після чого очолив панахиду на братському кладовищі біля храму Різдва Пресвятої Богородиці. Під час заупокійного богослужіння Його Високопреосвященству співслужили керівник Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, братія і гості Святої Печерської обителі в священному сані.

Напередодні дня поминання спочилих православних християн духовенством Лаври на чолі з архімандритом Іларіоном була відслужена панахида на Звіринецькому кладовищі столиці, де знаходиться поховання братії Києво-Печерської Лаври. У цей день ввечері в Трапезному храмі отець благочинний також очолив заупокійне богослужіння.

Також на братському кладовищі, яке розташоване в лаврському скиту на вулиці Ягідній, в цей день традиційно звершується панахида.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння панахида

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: